Jak na Home Office a pitný režim s lahví Moje Equa

Mnoho lidí donutila aktuální situace k práci z domova tzn. ,, Home Office,, Na pár dní super změna a pro mnohé práce snů, ale jak vydržet celý rok? Pojďme se společně podívat na pár tipů, které vám pomohou udržet zdravý rozum, čemu se vyvarovat a proč je dobré dodržovat pitný režim. Na závěr také přikládám jeden tip na výlet, protože je důležité se těšit a naplánovat si aktivitu mimo domov až nám otevřou okresy 🙂

Některé tipy se mohou zdát samozřejmostí, ale i malé detaily Vám mohou výrazně zlepšit vaší efektivitu.

1. Nastavit si každodenní režim vstávání, svůj vlastní rituál a návyky.

Protože nemusíte dojíždět do práce, tak mnoho lidí dělá zásadní chybu, že vstává těsně před prací, to je ale špatně. Úplně nejhorší je také pracovat z postele nebo zůstat celý den v pyžamu. Věřte nebo nebo ne, ale z dlouhodobého hlediska se člověk cítí více unavený, nehezký, bez energie a není spokojený s prací ani sám se sebou. Nejlépe tedy vstát hodinku předem. Začít ranní hygienou, pěkně se obléct, načesat se, nasnídat se a uvidíte, že se budete cítit lépe. Třeba stihnete i poklidit v kuchyni nebo nějaké to cvičení 🙂

2. Pracovní prostor.

Vymezte si doma svůj prostor na práci a pro odpočinek. Nepracujte tam, kde odpočíváte. Tyto dvě věci musíte zásadně oddělit.

3. Důležité jsou přestávky.

Dodržujte pauzu na oběd a dělejte si přestávky při kterých se pořádně protahujte. Hlavně při práci s počítačem ulevíte očím a pomůžete tělu, které vám za to později poděkuje.

4. Dodržujte pitný režim.

Hodně lidí často sklouzne k tomu, že první co si ráno udělají je káva. Zkuste si ale raději navyknout spíše na ranní šálek čaje nebo čisté vody a kávu si dejte v průběhu další hodinky. Za pár dní ucítíte ten rozdíl.

Můj Pitný režim s lahví Moje Equa

Pitný režim je velice důležitý, já jsem si navykla například na láhev Moje Equa, s kterou mi začíná pracovní den. Nachystám si do ní vodu nebo čaj a popíjím celý pracovní den u počítače. Dříve jsem hned sedla k počítači a nenapila jsem se nebo nenajedla do té doby než jsem skončila s prací. Je to hrozné, dlouho si to budu vyčítat.

Dá se tedy říci, že tato krásná designová lahev mi zásadně změnila a zachránila pitný režim. Navíc mě přestal bolet žaludek. Bolest žaludku jsem cítila vždy při první ranní kávě. Láhev mám tedy stále po ruce a ani nemusím mít zrovna žízeň, ale tak nějak jsem si zvykla, například při chvilce přemýšlení, šáhnout po lahvi a napít se.

Když mi Moje Equa nabídla spolupráci, moc se mi líbil hlavně jejich design, tak krásné lahve na vodu jsem nikde neviděla. Jako se stylovým doplňkem jsem byla nadšená, při používání si jí ovšem vážím ještě víc.

Tato Ekologická, skleněná láhev s názvem Mismatch Bronze je vyrobená v České Republice, má 750 ml a je vhodná také do myčky. Na výběr máte ze spousty krásných variant a velikostí.

Zde přikládám odkaz www.mojeequa.cz a přesvědčte se sami.

Skvělým pomocníka jsou také chytré Smart Equa termosky z nerezové oceli, které vás rovnou upozorní, kdy se máte napít. Zde přikládám také odkaz: Smart termosky.

Slíbený tip na výlet, který doporučuji je například Zámek Plumlov. Článek na něj naleznete zde: Výlet na zámek Plumlov.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.