Testování vatových tampónků a tyčinek Linteo

Vatové tampónky jsou pro mě a pro mnoha z vás určitě samozřejmostí, jako například čištění zubů. Používáme je každý den. Proto je velice důležité, vybrat ten správný produkt, tak aby vyhovoval potřebám a zároveň ho pořídit za dobrou cenu.

Měla jsem tu možnost otestovat vatové tampónky a tyčinky od Linteo a tady je má recenze:

>>Video balíčku Linteo<<

U vatových tamponků a tyčinek Linteo oceňuji hlavně to, že jsou 100% přírodní, jsou ze 100% bavlny a ze 100% recyklovaného papíru. Jsou pevné, nerozpadají se, tampónky jsou příjemné na dotek a navíc cena na počet kusů je také víc než přijatelná 🤍

U vatových tamponků bych vyzdvihla také otevírání ze spod balíčku. Jsem vždy ráda, když to tam tampónky mají, jsem na to prostě zvyklá. Tampónky jsou příjemné jak na odličování, tak na odlakování nehtíků. Při této činnosti obzvlášť nenávidím, když se mi tampónek (vata) začne zachytávat. Naštěstí to tyto tampónky od Linteo nedělají 🙏 Zakoupit je můžete 100ks za 23Kč nebo 120ks za 26Kč.

Vatové tyčinky Linteo se nelámou, jsou pevné, nedrolí se, zkratka tohle očekáváte od vatových tyčinek. Zakoupit je můžete po 100ks za 15 Kč nebo 200ks za 22Kč.

Tyto produkty jsou otestováné a ověřené uživateli bety.cz na 98% a můžete je zakoupit online například na rohlik.cz nebo kosik.cz

Více informaci také naleznete na Linteo.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.