Vánoční křest knihy Terapie Inkoustem & Lenka Halířová

I přes veškeré nástrahy a časovému presu před Vánocemi, jsem si tuto událost nenechala ujít.

Pozváni na křest knihy Terapie inkoustem jsem po zvážení svých časových možností moc ráda přijala od úžasného človíčka Leni Halířové (@holkazezlata) a zároveň jsem byla i poločasovým doprovodem mého báječného bratra @rudydulis, který byl kmotrem tento knihy.

Křest knihy se konal den před Vánocemi v útulné, stylové kavárně Prostor v centru města Prostějova. V průběhu večera nechyběla ani citace autorky, křest, přípitek a předprodej samotných děl.

>>Video s citací a křest knihy Terapie inkoustem od Lenky Halířové<<

Poezie hladí duši a možná, že není pro každého, ale ti co jsou ji věrní, si k ní najdou cestu. A právě Vám doporučuji tuto knihu, kterou jsem dostala od Ježíška 🙂 a přečetla jedním dechem. Každou chvilkou jí otvírám znovu a znovu, takže už teď vím, že bude patřit k těm knihám v mé knihovničce, ke které se budu ráda vracet a ve verších pokaždé objevím něco jiného. A to je na tom tak krásné!

Lenička má na svém kontě již třetí sbírku básní a já jen doufám v dálší přírůstek těchto krásných děl, držím pevně pěsti, přeji hodně štěstí a tiše křičím *díky poezie!

A v neposlední řadě jsem pro Vás ze všech těch krásných veršů vybrala tento můj oblíbený:

*Vzpomínám na noc, kdy měsíc spadl z oblohy. Každý hledal jeho světlo, ale jako by byl všude, když se jeho záře odrážela ve sněhové závěji. Pátrali jsme po něčem co jsme dávno měli. Jas měsíce byl v nás všech, jen jsme o tom nevěděli.

*Lenka Halířová

Jeden komentář Přidejte váš

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.